خرید آنلاین بیمه مسافرتی

در بیمه مسافرتی اگر شما دچار حادثه یا بیماری مانند موارد زیر شوید ، شرکت های کمک رسان بیمه مسافرتی به شما کمک کرده و جبران خسارت میکند.

شما در سفر به خارج از کشورتان دیگر نگرانی برای مشکلات مالی یا مسلط نبودن به زبان آن کشور نخواهید داشت.

پوشش های بیمه مسافرتی:

1- هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور

2- جابجایی بیمه شده مصدوم ، یا بازگرداندن او به کشور ، در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه در طول سفر

3- پرداخت هزینه های فوریت های دندانپزشکی

4- بازگرداندن جسد در بیمه مسافرتی

5- بازگشت همراهان و یا انتقال یکی از اعضای خانواده از ایران به کشور مقصد در صورت بستری شدن بیمه‌ شده

6- بازگرداندن بیمه شده به کشور مبداء در صورت فوت یکی از اعضاء نزدیک خانواده

7- تهیه و تحویل دارو خاص

8- حواله وجه نقد

9- سرقت یا گم شدن گذرنامه ، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در بیمه مسافرتی

10- جبران خسارت ناشی از تاخیر در تحویل بار

11- امکان مشاوره و ارائه مساعدت‌های حقوقی مورد نیاز در صورت بروز مشکل قانونی در کشور مقصد

12- پوشش تاخیر در پرواز

مهم نیست که شما از کدام شرکت بیمه ای ، بیمه اینترنتی مسافرتی خود را خریداری میکنید مهم این است که شرکت بیمه با کمترین هزینه کاملترین پوشش را برای حوادث و بیماری های احتمالی در هنگام سفر برای شما ارائه کند.

شما برای گرفتن ویزا از سفارت خانه ، باید بیمه مسافرتی داشته باشید و نمیتوانید هر بیمه مسافرتی را برای دریافت ویزا به سفارت خانه ارائه دهید ، زیرا هر سفارت خانه فقط بیمه مسافرتی شرکت خاصی را قبول میکند.

اگر شما ویزای چند ساله یا اقامت کشوری را داشته باشید دیگر گرفتن بیمه مسافرتی در هنگام سفر به خارج از کشور الزامی نمیباشد.

بیمه مسافرتی شما را در برابر حوادث یا خطرات احتمالی محافظت کرده و جبران خسارت میکند ، بنابراین ما داشتن بیمه مسافرتی را درهنگام سفر به شما تاکید میکنیم.

شما پس از صدور ویزا فقط در 3 صورت میتوانید بیمه مسافرتی خود را باطل کنید.

1- در صورت صدور ویزا ، با درخواست کتبی پس از پایان مدت ویزا به نمایندگی های بیمه ای ، که از آن بیمه مسافرت خریداری کرده اید مراجعه و بیمه نامه خود را باطل کنید.

2- در صورت عدم صدور ویزا ، با درخواست کتبی و ارائه نامه سفارت به نمایندگی های بیمه ای ، که از آن بیمه مسافرت خریداری کرده اید مراجعه و بیمه نامه خود را باطل کنید.

3- درصورت انصراف از سفر ، با درخواست کتبی و ارائه اصل پاسپورت به نمایندگی های بیمه ای ، که از آن بیمه مسافرت خریداری کرده اید مراجعه و بیمه نامه خود را باطل کنید.

سایت وبیمه ، اولین کارگزاری رسمی بیمه آنلاین بیمه مرکزی ، امکان مقایسه اینترنتی و خرید اینترنتی بیمه مسافرتی را برای شما فراهم کرده است.

شما میتوانید بیمه آنلاین مسافرتی خود را خریداری و در کوتاه ترین زمان آن را تحویل بگیرید.
به این صورت که وارد صفحه اصلی سایت وبیمه شده و قسمت بیمه مسافرتی را انتخاب کنید ، پس از آن وارد صفحه استعلام و صدور اینترنتی بیمه مسافرتی می شوید ، که فیلد ها را با اطلاعات سفر خود پر کرده و استعلام بگیرید ، در صفحه بعد شرکت های بیمه ای که ، با شرایط سفر شما بیمه مسافرتی صادر میکنند نمایش داده می شوند ، که میتوانید شرکت مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن در صفحه صدور آنلاین بیمه مسافرتی فیلد های اطلاعات خود را پر کرده و حق بیمه را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

شما میتوانید بیمه نامه مسافرتی خود را به صورت پی دی اف یا با پیک تحویل بگیرید ، کارشناسان وبیمه با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را با شما انجام میدهند.

منبع: بیمه اینترنتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *