کمپانی ipc group در ایران

کمپانی ipc group در ایران

کمپانی ipc ایتالیا شرکتی فعال در زمینه محصولات حرفه ای نظافت صنعتی است که طیف گسترده ای از محصولات را جهت پاسخگویی به تمامی نیازهای نظافتی تمام نقاط جهان در اختیار مشتریان و صنایع قرار میدهد. بکارگیری تکنولوژی روز اروپا در طراحی و تولید دستگاههای نظافت مکانیزه صنعتی IPC باعث شاخص بودن این شرکت در زمینه تخصصی خود شده است. شرکت IPC جهت تثبیت موقعیت در بازار رقابتی ، حضوری گسترده ای در سطح نمایشگاه های بین المللی دارد و با تکنولوژی های روز دنیا آشناست.

به طور کلی باید اشاره نمود که دستگاه نظافت صنعتی (اسکرابر، …) به کلیه دستگاههای مکانیزه ای که در صنعت برای نظافت و شستشو به کار میرود اطلاق میگردد. یکی از مهمترین علل به کارگیری روشهای نظافت صنعتی، سرعت بالای نظافت و تمیزکاری با استفاده از این روشهاست. علت مهم دیگر، بهبود کیفیت نظافتی است.

اسکرابر:

اسکرابر یک دستگاه نظافت صنعتی مختص شستشوی کف است. شستشوی کف سالن ( سنگ ، اپوکسی ، سرامیک و .. ) در نظافت صنعتی توسط کف شوی صنعتی ( اسکرابر ) انجام میگیرد.
یکی از عوامل مهم در اسکرابر ، کیفیت ساخت و تکنولوژی تولید آن است. یک زمین شوی صنعتی مناسب باید دارای ویژگی های خاصی باشد که در ادامه به موارد مهم اشاره میکنیم:
1- قطعات و تجهیزات اسکرابر: هر دستگاه اسکرابر قطعات و تجهیزات مختلفی دارد.
1-1- برس اسکرابر : برس های مقاوم و بزرگی دارد که کار نظافت را آسان میکند. به علاوه دارای نشانگر ارتفاع برس است که زمان نیاز به تعویض برس را مشخص میکند.
1-2- اجزای الکترونیکی: اجزای الکترونیکی اسکرابر شامل بردهاى الکترونیک و شیرهاى برقى است. بردهاى الکترونیک به فیلم هاى ضد رطوبت مجهز است که جهت مقاوم سازى در برابر نفوذ آب و رطوبت این اقدام انجام شده است.
1-3- اجزای پلاستیکی: اجزای پلاستیکی نیز دسته دیگری از اجزای اسکرابر است که شامل مخازنی از جنس پلى اتیلن ضد ضربه، لاستیک هاى تیغه مکش از جنس لاتکس، لوله هاى خرطومى از جنس پلى اورتان و با قابلیت انعطاف پذیرى بالا میشوند.
1-4- چرخ ها : چرخ های دستگاه اسکرابر مقاومت بالا در برابر سایش و لغزش دارند.

دستگاه زمین شوی صنعتی برای نظافت و پاکسازی مکانیزه به کار گرفته میشود. از این دستگاه در محیطهای بزرگ، کارخانجات، ادارات، دانشگاهها و سایر اماکن استفاده میگردد. اسکرابر برقی به وسیله آب و برس خود سطح محل شستشو را تمیز میکند و سپس موتور مکنده آن آب کثیف را بلافاصله از زمین جمع نموده و خشک کن دستگاه اسکرابر برقی زمینی خشک و بدون لکه برجای میگذارد.
کف شوی صنعتی  ipc ، ماشینی برای نظافت انواع سطوح اعم از بتن ، اپوکسی، سرامیک، سنگ و غیره است که در نظافت صنعتی و نظافت مکانیزه بسیار شاخص است. اجزای مکانیکی ماشین زمین شوی شامل شاسی است که از جنس فولاد آبکارى شده میباشد. بلبرینگ ها اجزای دیگر مکانیکی هستند که در برابر نفوذ رطوبت و آب مقاومت بالایی دارند. اتصالات که از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر زنگ زدگى هستند، اجزای مکانیکی مهم دیگر در ماشین زمین شوی است.

بنابراین کف شوی یا زمین شوی صنعتی نوعی از دستگاه های نظافت صنعتی به شمار می آید که کاربرد آن در نظافت و تمیز کردن انواع سطوح است. در واقع اسکرابر یک دستگاه نظافت صنعتی مختص شستشوی کف است. شستشوی کف سالن ( سنگ ، اپوکسی ، سرامیک و .. ) در نظافت صنعتی توسط کف شوی صنعتی ( اسکرابر ) انجام میگیرد.

ماشین اسکرابر ویژگیهای منحصر به فردی دارد که آن را برای نظافت صنعتی ایده آل میسازد . از جمله این ویژگی های منحصر به فرد میتوان به این مطلب اشاره کرد که مخزن آب کثیف ماشین اسکرابر به راحتی قابل جداسازی و تخلیه است و از این رو پس از نظافت به راحتی میتوان ماشین اسکرابر را آماده عملیات نظافتی بعدی نمود. به علاوه داشتن تی هلالی شکل در پشت ماشین اسکرابر این امکان را به این دستگاه میدهد که خشک کردن زمین را به خوبی انجام دهد و سطحی تمیز ، خشک و بدون لکه از خود باقی بگذارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *