چگونه بدون جراحی پوست صورت را جوان کنیم؟

به گزارش تک جوان به نقل از فیتامین؛ امروزه جوانسازی صورت موضوعی است که بیشتر افراد دنیا را درگیر خود کرده است. جراحی پلاستیک ممکن است که چین و چروک و خطوط چهره را کاهش بدهد؛ اما برخی از مردم، به انجام تمرینهای یوگای صورت می پردازند تا ظاهر جوانتری داشته باشند.
یوگای صورت، یکی از روشهای پرطرفدار زیبایی و جوانسازی صورت است. انجام این تمرینها باعث صاف و نرم شدن پوست می شود؛ همچنین با از بین بردن خطوط چهره، به حفظ سلامت و درخشندگی پوست شما کمک می کند.

به شما پیشنهاد می دهیم که با انجام این تمرین موثر یوگا، بوتاکس را فراموش کنید و با چین و چروکهای صورت تان خداحافظی کنید.

همان گونه که گفته شد، یوگای چهره یا صورت یکی از روشهای زیبایی به شمار می رود. طرفداران این روش معتقد هستند که این تمرین، چین و چروکها را از بین برده و خطوط آرواره را صاف می کند. همچنین این ورزش به کاهش فشار چشم و سردرد نیز کمک می کند.

بسیاری از بازیگران هالیوود، از این تمرینها به عنوان مبارزه با پیری پوست یاد می کنند.

این تمرین به شکلی طراحی شده که حتی با انجام کوتاه مدت آن، تغییرهای موثر خود را روی پوست نشان می دهد.

علاقمندان به یوگا نیز می گویند که انجام تمرینهای یوگای صورت تا ۵ سال صورت را جوانتر نشان می دهد و بسیار بهتر از بوتاکس کردن است.

این نوع تمرینها را به صورت نشسته می توانید انجام دهید؛ به طور مثال حتی زمانی که در پشت ترافیک گیر کرده اید. پس اگر شخصی را دیدید که داخل ماشین شکلک در می آورد بدانید که یوگای صورت در حال همه گیر شدن است.

شما با تکرار این گونه تمرینها، از راه یک سری حرکتهای ویژه، پوست صورت خود را منقبض می‌کنید؛ همچنین انجام یوگای صورت باعث پر شدن و جوانسازی صورت، تولید کلاژن و پروتئین و ارتجاعی شدن پوست می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *