بازیگران سریال دیوار به دیوار شبکه سه +عکس و زمان پخش

نام سریال تلویزیونی «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی که قرار است از اولین روز سال ۹۶ به صورت روتین روی آنتن شبکه سوم سیما رود به «دیوار به دیوار» تغییر یافت.

بازیکن سابق تیم پرسپولیس در جمع بازیگران سریال «خانه ما»‌ قرار گرفته و مقابل دوربین رفته است.

تصویربرداری مجموعه «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی همچنان در تهران در حال پیگیری است.

فیلم های سامان مقدم زمان پخش سریال شبکه سه جدول پخش شبکه سه بیوگرافی اشپیتیم آرفی بازیگران سریال دیوار به دیوار بازیگران سریال خانه ما

این سریال که قرار است از اولین روز سال ٩۶ به صورت روتین روی آنتن شبکه سوم سیما رود همچنان در مرحله تصویربرداری قرار دارد و تاکنون ۵٠ درصد از آن مقابل دوربین رفته است.

همچنین اشپیتیم آرفی بازیکن سابق و آلبانیایی تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی چندی پیش به گروه بازیگران «خانه ما» پیوست و مقابل دوربین نیز رفت. آرفی در این سریال در نقش یک دروازه بان به ایفای نقش پرداخته است که طی اتفاقی پایش به خانه شخصیت‌های اصلی باز می‌شود.

در حال حاضر تدوین نیز به طور همزمان در حال انجام است تا سریال جدید سامان مقدم برای پخش به موقع از تلویزیون آماده نمایش باشد. همچنین نام «خانه ما» در روزهای آتی به طور قطع تغییر خواهد و مجموعه با نامی جدید روی آنتن خواهد رفت.

خلاصه داستان سریال دیوار به دیوار

خلاصه قصه این سریال کمدی اجتماعی درباره داستان پنج خانواده است که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته‌اند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می‌شوند که با هم در آنجا زندگی کنند

بازیگران سریال دیوار به دیوار

اسامی بازیگران دیوار به دیوار که تاکنون همگی آنان مقابل دوربین رفته‌اند به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری.

زمان و ساعت پخش سریال دیوار به دیوار

این سریال در ۶۰ قسمت و از ابتدای نوروز ۹۶ هرشب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

فیلم های سامان مقدم زمان پخش سریال شبکه سه جدول پخش شبکه سه بیوگرافی اشپیتیم آرفی بازیگران سریال دیوار به دیوار بازیگران سریال خانه ما

این مجموعه باز هم چند بازیگر دیگر خواهد داشت که بزودی و در فواصل تصویربرداری به پروژه می‌پیوندند.

این مجموعه ۶٠ قسمتی مضمونی کمدی دارد و داستان پنج خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته اند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می‌شوند که با هم زندگی کنند.

فیلم های سامان مقدم زمان پخش سریال شبکه سه جدول پخش شبکه سه بیوگرافی اشپیتیم آرفی بازیگران سریال دیوار به دیوار بازیگران سریال خانه ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *